اجاره دادن خانه به مسافران ممنوع شد
اجاره دادن خانه به مسافران ممنوع شد

1398/12/11

دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: به لحاظ جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس واگذاری هر گونه واحد استیجاری به مهمانان و گردشگران تا اطلاع ثانوی ممنوع است.
به گزارش اخبار ساختمان، علی نباتی افزود: به لحاظ جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس در سطح وسیع در شهرستان خلخال، با تصمیم مدیریت بحران شهرستان واگذاری هر گونه واحد استیجاری به مهمانان و گردشگران تا اطلاع ثانوی ممنوع و اداره میراث فرهنگی و گردشگری با نظارت با متخلفان و سودجویان برخورد می کند.

وی گفت: باتوجه به حضور مسافران از استان گیلان و تهران و حتی قم در شهرستان خلخال و آلودگی بیش از حد استان گیلان علاوه بر قرنطیه جاده ای، شهروندان خلخالی از سفر به استان گیلان و استان های همجوار پرهیز کنند.

دادستان عمومی و انقلاب خلخال گفت: به خاطر حفظ جان مردم و مقابله با سرایت بیش از حد این آلودگی نیاز است کلیه معابر سطح شهر خلخال و مراکز عمومی گندزایی و ضد عفونی شود.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی خلخال هم از گندزدایی و ضدعفونی بیش از صدها دستگاه ATM، بیش از هزار باکس زباله محلات و خیابان های اصلی و معابر عمومی با هدف جلوگیری و مقابله با سرایت کرونا ویروس خبر داد.

اعتبار گفت: مردم برای انجام امورات بانکی از شبکه های گسترده ایمن بانک های عامل استفاده کنند و در بانک ها تجمع نکنند.

تجارت آنلاین

برچسب ها:

ویروس کرونا ،خلخال 
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman