استفاده از نردبان و قفسه‌ در دکوراسیون داخلی
استفاده از نردبان و قفسه‌ در دکوراسیون داخلی

1400/01/12

نردبان ها و قفسه های دکوری راهکاری مناسب برای قرار دادن اقلام و اکسسوری های دکوری همینطور کتاب ها و گیاهان می باشد این پایه های نردبانی شکل دارای محافظ هایی برای امنیت و جلوگیری از لغزش یا سقوط هستند و می توانند در همه حوزه های منزل از اتاق خواب و نشیمن گرفته تا آشپزخانه و یا کنجی از منزل استفاده شود.

به گزارش اخبار ساختمان، قفسه های نردبانی برای منازل اجاره ای بسیار ایده ال هستند زیرا می توانند به راحتی جابجا شوند و فضایی را برای ذخیره سازی یا نمایش اقلام دکوری بدون آسیب به فضای داخلی ایجاد کنند.

این نردبان ها و قفسه های دکوری در انواع متریال ها و در طرح بندی های متفاوت موجود هستند که با توجه به متریال و سبک دکوراسیون هر خانه می توانند مورد استفاده قرار گیرند.

برای جلوگیری از آسیب لازم است نمونه های محکم و دارای ایستایی کافی را متناسب با وزن اقلام مورد نظرتان انتخاب کنید همینطور برای جلوگیری از سقوط اشیا به دلیل برخورد با آن بهتر است که از کاربرد وسایل بسیار سنگین، نوک تیز و یا شیشه ای در موارد غیر ایستا پرهیز و حتی المکان آن ها را در مکان عبور و مرور و یا در دایره حرکتی دست و پا برای جلوگیری از برخورد و افتادن اکسسوری ها قرار ندهید.

فراموش نکنید برای تزئین و یا چیدمان اکسسوری ها در نردبان هر چه به اقلام مورد نیاز یا اکسسوری های مینیمال اکتفا نمایید قطعا دکوراسیون زیباتری خواهید داشت تا زمانی که قفسه ها مملو از اشیا غیر کاربردی باشد و دکوراسیون را شلوغ و نامرتب جلوه گر نماید.

با ما در ادامه با ایده هایی الهام بخش همراه باشید...


هارپی نیوز

برچسب ها:

دکوراسیون ،نردبان ،قفسه 
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman