مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام خبر داد:
ساخت 3000 مسکن برای اقشار کم درآمد
ساخت 3000 مسکن برای اقشار کم درآمد

1400/06/22

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از ساخت سه هزار و ۲۵ واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد ایلامی در قالب طرح مسکن ملی خبر داد.
به گزارش اخبار ساختمان، عبدالله بهادری در ادامه گفت: طرح اقدام مسکن ملی که حدود یک سال است در سراسر کشور اجرا شده، عملیات اجرایی این طرح به تازگی در ایلام آغاز شده است.

وی افزود: به منظور برطرف کردن مشکل و خانه دار کردن اقشار کم درآمد و فاقد مسکن، طرح اقدام ملی مسکن در استان اجرایی می‌شود.

بهادری تصریح کرد: سه هزار و ۲۵ نفر واجد شرایط این طرح در استان بودند که برای این تعداد افراد واجد شرایط زمین اختصاص پیدا کرده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام افزود: زمینی که به ساخت واحدهای مسکن ملی در استان اختصاص پیدا کرده حدود ۱۴۴ هزار مترمربع بوده است.

وی ادامه داد: طرح اقدام ملی مسکن در استان ایلام و در شهر ایلام در هشت نقطه با تعهدات بنیاد مسکن اجرایی می‌شود و یک نقطه آن با کارگزاری بنیاد که مربوط به پرسنل نیروی انتظامی است.

بهادری عنوان کرد: نزدیک به یک هزار و ۷۳۳ نفر بالای چهل میلیون تومان آورده اولیه را پرداخت کرده‌اند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام اضافه کرد: هزینه‌های پرداختی برای ساخت این مسکن‌ها در ۶ مرحله و به صورت اقساط توسط افراد پرداخت می‌شود با بهره برداری از این تعداد مسکن ملی در استان حدود سه هزار و ۲۵ خانوار صاحب خانه می‌شوند که تا حدود زیادی مشکل مسکن در استان برطرف می‌شود.

مهر
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman