بهریزان مهیای حضور در نمایشگاه ساختمان مشهد می‌شود
بهریزان مهیای حضور در نمایشگاه ساختمان مشهد می‌شود

1400/03/23

در فاصله کمتر از یک ماه به برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان مشهد، شاهد این هستیم که شرکت های بزرگ و فعال در صنعت ساختمان برای حضور در این نمایشگاه آماده می شوند، گروه صنعتی بهریزان نیز برای مشارکت گسترده در این رویداد بزرگ ساختمانی اعلام آمادگی کرده است.

به گزارش اخبار ساختمان، گروه صنعتی بهریزان در سال 1355 فعالیت خود را در زمینه ی طراحی و تولید دستگیره، قفل و یراق آلات ساختمان با تأسیس کارخانه ای در اصفهان، مهد هنر و صنعت ایران آغاز نمود. بهریزان با هدف توسعه این صنعت بر اساس ارتقاء کیفیت و نوآوری طی 45 سال، تمامی تلاش خود را با به کارگیری تکنولوژی روز دنیا، کارگران ماهر، مهندسان کارآزموده، رعایت کامل قوانین و مقررات محیط زیست، ایمنی و بهداشت حرفه ای و الزامات قانونی به کار گرفت تا محصول مورد نیاز مشتری با روش های مناسب، استفاده از منابع کار آمد و بهینه سازی مصرف انرژی در بهترین کیفیت به بازار عرضه شود.

به کارگیری آخرین تکنولوژی روز دنیا در تولید، همچنین انجام آزمایشات مستمر تخصصی یراق آلات در آزمایشگاه بهریزان ضامن منافع بلند مدت خریداران است. جهت تحقق این امر الزامات چندین استاندارد ملی و بین المللی ISO 9001-2008 و ISO IEC17025 و… در شرکت و آزمایشگاه های بهریزان استقرار یافته است.

خط تولید این شرکت شامل ماشین آلات دایکاست تحت فشار، ماشین آلات فورج، ماشین آلات پولیش، تکنولوژی‌های پوشش دهی الکتروپلیتینگ و الکتروفورتیک، این امکان را به وجود می‌آورد که تنوع بالایی از محصولات از لحاظ پوشش و ساختار حاصل شود. اخیرا بازنگری در مهندسی تولید، به ما این امکان را داده که جدیدترین تکنولوزی‌های روز دنیا را به خدمت بگیریم و به میزان بسیار بالایی از حجم تولید دست یابیم.

یکی از اهداف اصلی گروه صنعتی بهریزان حضور موثر در عرصه ی بازار های صادراتی همگام با صنعت جهانی است. از لوازم پیشرفت این مهم، تولید متناسب با نیازها و سلیقه های متنوع مصرف کنندگان خارجی است؛ لذا گروه صنعتی بهریزان با شناسایی بازارهای صادراتی تلاش نموده محصولاتی از قبیل: دستگیره ی درب، دستگیره مبلمان و یراق آلات را مطابق با نیاز و سلیقه ی مشتریان خارجی تولید و عرضه کند. از جمله بازارهای صادراتی شرکت بهریزان می توان به کشورهایی مثل: انگلستان، استرالیا، هلند، ترکیه، گرجستان، عراق، روسیه، اسکاتلند، نیجریه، ونزوئلا، کشور های حوزه خلیج فارس و … اشاره نمود. امید است در آینده ای نه چندان دور شاهد گسترش فعالیت های خود در دیگر نقاط دنیا باشیم.

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان (معماری، عمران) صنایع سرمایشی و گرمایشی مشهد از 22 لغایت 25 تیر ماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کلانشهر مشهد برگزار خواهد شد.

akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman