مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویر احمد تشریح کرد:
بررسی آخرین وضعیت بازسازی سی سخت
بررسی آخرین وضعیت بازسازی سی سخت

1400/03/19

مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویر احمد گفت: در حال حاضر ساخت واحدهای مسکونی در شهر و روستاهای زلزله‌زده سی سخت پیشرفت خوبی داشته و ۱۸ واحد آماده بهره‌برداری است.
به گزارش اخبار ساختمان، حسین جنتی در خصوص آخرین وضعیت مناطق زلزله‌زده سی‌سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: در حال حاضر ساخت واحد‌های مسکونی در شهر و روستاهای زلزله زده سی سخت پیشرفت خوبی داشته و ۱۸ واحد آماده بهره‌برداری است.

مدیر کل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویر احمد گفت: از میان واحد‌های احداثی ۲۰۰ واحد مسکونی در مرحله اجرای سقف قرار دارد و حدود ۳۵۰ واحد نیز در مرحله دیوارچینی قرار گرفت است و کار‌ها طبق برنامه در حال انجام است.

جنتی در توضیح روند پرداخت تسهیلات گفت: بیش از ۸۰ درصد قرارداد‌ها تا کنون منعقد شده است که شامل واحد‌های تعمیری و احداثی می‌شود.

جنتی تأکید کرد: بیش از ۸۰ درصد واحد‌های تعمیری تکمیل شده و مردم بر آن‌ها ساکن شدند.

مدیر کل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد در توزیع پرداخت تسهیلات بلاعوض گفت: حدود ۵۰ درصد تخصیص برای واحد‌ها در نظر گرفته شده است که بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان آن به طور کامل پرداخت شده است.

وی در ادامه گفت: ۲۰۰ واحد مسکونی که در مرحله اجرای سقف قرار دارد نهایتاً تا یک ماه آینده آماده بهره‌برداری خواهد بود و مابقی واحد‌ها نهایتاً تا قبل از فصل سرما تکمیل خواهد شد.

زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر، ساعت ۲۲ چهارشنبه شب ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا را در استان کهگیلویه و بویراحمد لرزاند.

براساس اعلام مرکز لرزه‌نگاری کشور این زمین لرزه در عمق ۸ کیلومتری زمین رخ داد و کانون آن در فاصله ۱۰ کیلومتری سی‌سخت در کهگیلویه و بویراحمد بوده است.

میزان
نظرات کاربران
نام
ایمیل
نظر شما
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman