مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان خبر داد:
تامین زمین 1080واحد ملی مسکن در زنجان
تامین زمین 1080واحد ملی مسکن در زنجان

1400/02/30

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: ۱۱۵ قطعه زمین برای تامین ۱۰۸۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان دریافت شده است.
به گزارش اخبار ساختمان، رضا خواجه‌ای در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در طول یک سال گذشته ۵۸ واحد مسکونی برای اقشار کم‌درآمد در استان احداث و اکنون ۱۱۵ قطعه زمین برای تامین ۱۰۸۰ واحد مسکونی در قالب طرح اقدام ملی مسکن در استان زنجان دریافت شده است.

وی با اشاره به طراحی ۷۶۸ واحد مسکونی به مساحت ۱۱۶ هزار و ۸۷۰ مترمربع در طول یک سال گذشته از سوی این نهاد، افزود: آغاز به ساخت پروژه‌های جدید در قالب طرح اقدام ملی و مسکن محرومان به تعداد ۱۰۵۶ واحد در سطح استان، از دیگر اقدامات این نهاد به شمار می‌آید.

این مسئول ادامه داد: پروژه‌های مسکونی ۳۶۸ واحدی گلشهر زنجان، ۹۶ واحدی هیدج، ۱۶ واحدی صائین‌قلعه، ۹۶ واحدی آب‌بر، ۱۲۶ واحدی خرم‌دره و ۸۰ واحدی فاز ۲ هیدج، از جمله پروژه‌هایی است که در قالب طرح اقدام ملی از سوی این نهاد انقلابی در حال اجرا است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، مهم‌ترین اهداف و رسالت این نهاد را تأمین مسکن محرومان و اقشار کم‌درآمد دانست و خاطرنشان کرد: تامین مسکن گامی مهم در دست‌یابی به توسعه پایدار است که در حال حاضر این نهاد انقلابی به این موضوع توجه جدی دارد، به طوری که در راستای سیاست‌ و راهبردهای توسعه‌ای مسکن کشور گام برداشته و مطابق با رویکردها و راهبردهای حمایتی از اقشار ضعیف جامعه حرکت کرده است.

ایسنا
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman