شهردار سنندج مطرح کرد:
راه و شهرسازی به حق شهرداری تمکین کند
راه و شهرسازی به حق شهرداری تمکین کند

1399/05/23

شهردار سنندج گفت: شهرداری ۲۴ هکتار خالص مسکونی از راه و شهرسازی طلب‌کار بوده و باید متولیان این حوزه به حق شهرداری سنندج تمکین کند.
به گزارش اخبار ساختمان، حشمت‌الله صیدی در جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران با اشاره به اینکه در سال 90 شهردار وقت از راه و شهرداری شکایت کرد، گفت: شهرداری 24 هکتار خالص مسکونی از راه و شهرسازی طلب‌کار است.

وی افزود: راه و شهرسازی به حق شهرداری سنندج تمکین کند.

شهردار سنندج در خصوص پروژه «کوچکه ره ش» (یکی از تفرجگاه‌های شهر سنندج) نیز گفت: بر اساس مصوبات این قسم از شهر به پارک علم و فناوری واگذار شده و شورای برنامه و توسعه در این خصوص تصمیم گرفته، با وجود اینکه توسعه چند بعدی بوده اما در این بین عده‌ای از این فضا سوءاستفاده کردند.

وی خاطرنشان کرد: مساحت 15 هکتاری تصویب شده که 25 هکتار فنس‌کشی شده بود و با این موضوع برخورد شد.

صیدی با اشاره به اینکه ورودی شهر از طرف سقز جزو اراضی تملیکی بابت طلب‌های شهرداری است، تصریح کرد: این مسیر شامل 220 قطعه متعلق به شهرداری بوده که به صورت مزایده به میزان طلب زمین کارشناسی شده واگذار می‌شود.

شهردار سنندج با ذکر اینکه باشگاه‌داری یکی از مزیت‌های شهرداری است، خاطرنشان کرد: در صورت تأمین زیرساخت‌ها و منابع، تیم‌داری و حمایت از تیم‌های ورزشی از جمله تیم والیبال راه یاب ملل مریوان در لیگ دسته یک باشگاه های کشور پیگیری خواهد شد.

تسنیم

برچسب ها:

سنندج ،شهرداری 
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman