عضو کمیسیون عمران مجلس وعده داد:
بیمه و مسکن خبرنگاران پیگیری می‌شود
بیمه و مسکن خبرنگاران پیگیری می‌شود

1399/05/20

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس ‌‌گفت: مشکلات بیمه و مسکن خبرنگاران پیگیری می‌شود.
به گزارش اخبار ساختمان، محمد صدیف بدری اظهار داشت: در راستای پیگیری مشکلات خبرنگاران هم در حوزه معیشتی و هم اصلاح قانون مطبوعات و هم در حوزه مسکن این عزیزان هر آنچه که از دستمان بر بیاید در خدمت عزیزان خواهیم بود.

وی ضمن تشکر از زحمات خبرنگاران افزود: امیدواریم بعد از گذشت 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی مسئولین اجرایی و مسئولین تقلینی کشور قدم‌های عملیاتی و اجرایی برای حل دغدغه خبرنگاران عزیز برداریم.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: برای اینکه کیفیت مطالبه‌گری و کیفیت اطلاع‌رسانی بیش از گذشته بالا برود باید حل دغدغه خبرنگاران در اولویت مسئولین باشد و موضوع بیمه، ثبات شغلی و حمایت عملیاتی از نشر مطبوعات چه به صورت مجازی و چه به‌صورت حقیقی مسئولین از این عزیزان حمایت جامع‌تری انجام بدهند.

بدری تصریح کرد: انتظار می‌رود خبرنگاران برای اولویت‌بندی مسائل کلان و توسعه‌ای و زیربنایی استان حتما پا پیش بگذارند و کمک کار ما باشند و در اولویت‌بندی پروژه‌های کلان استانی و شهرستان‌های مختلفی که اولویت اساسی دارند بتوانند بیش از گذشته کمک حال ما باشند.

وی با بیان اینکه در بحث اطلاع‌رسانی خبرنگاران و نقد و پیشنهاد آنها از مدیران سازمان‌ها و مدیران کل استانها، بیش از گذشته انتظار داریم و می‌خواهیم که همکاری بیش از گذشته داشته باشند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آستانه تحمل مدیران اجرایی استان باید بیش از گذشته باشد، افزود: طبیعتا با رعایت مسائل کلان امنیتی کشور در چارچوب قانون اساسی و قوانین موجود انتظار می‌رود که خبرنگاران رعایت کنند تا خدایی نکرده نشنویم و نبینیم مدیر کلی در راستای نقد خبرنگاری شکایتی از این عزیزان به دستگاه قضایی داشته باشد.

بدری با اشاره به اینکه در سابقه مدیریتی خود از خبرنگاران هیچگونه گله و شکایتی نداشته‌ام، گفت: همیشه از نقد و پیشنهاد خبرنگاران استقبال کرده‌ام و در انجام وظیفه و مدیریت خودم بیشترین نفع را برده‌ام و اگر مدیری در این راستا شکایتی از خبرنگاران داشته باشد بنده اعلام آمادگی می کنم حتما از این عزیزان حمایت کنم.

تسنیم

برچسب ها:

مسکن خبرنگاران 
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman