معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ملی خبر داد:
تدوین نظام نامه جامع آماری سازمان ملی زمین و مسکن
تدوین نظام نامه جامع آماری سازمان ملی زمین و مسکن

1398/10/26

عبداله بهادری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ملی با اشاره به نقش این سازمان در سیاستگذاری و برنامه ریزی های کلان در بخش زمین و مسکن، از تصویب نظامنامه جامع آماری و کمیته آمار سازمان در هیات مدیره این سازمان خبر داد.
به گزارش اخبار ساختمان، عبداله بهادری در حاشیه بازدید از رصدخانه شهرداری تهران، صدور این نظامنامه را در راستای ساماندهی ظرفیت ها، نیازها و خلاء های آماری در سازمان ملی زمین و مسکن و ادارات کل راه و شهرسازی توصیف کرد و افزود: به طور کلی اصلاح نظام آماری منجر به علمی تر و قوی تر شدن فرایند برنامه ریزی در سازمان ها خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی سازمان ملی زمین و مسکن اظهار داشت: این نظامنامه به همت دفتر تجهیز منابع، برنامه ریزی و بودجه این سازمان تدوین شده و درصدد این است که بتواند با استفاده از امکانات موجود به راهبری و اصلاح نگاه به مقوله آمار در سازمان ملی زمین و مسکن همت گمارد.

وی ادامه داد: برنامه‌ریزی برای انجام این بازدید در راستای ایجاد هم افزایی در تهیه بانک جامع اطلاعات در این سازمان و امکان همکاری مشترک با نهادهای ذیربط در حوزه برنامه ریزی شهری بوده است.

به گزارش سازمان ملی زمین و مسکن، عبداله بهادری همچنین ایجاد نظامنامه جامع آماری سازمان ملی زمین و مسکن را حاصل همکاری دفاتر و زیرمجموعه های مختلف این سازمان از جمله دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات برشمرد و افزود: در جهت همکاری بیشتر دفاتر سازمان درصدد تشکیل کمیته آمار در سازمان ملی زمین و مسکن هستیم تا زمینه ای برای ساماندهی و سهولت دسترسی به آمارهای موجود در سازمان را فراهم آوریم.

پایگاه خبری وزارت

برچسب ها:

مسکن ،زمین