سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان آغاز بکار کرد
سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان آغاز بکار کرد

1398/07/17

سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان شامگاه سه‌شنبه با حضور ۵۹ واحد تولیدی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین برپا شد.
به گزارش اخبار ساختمان، در مراسم افتتاح این نمایشگاه، علی فرخ زاد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین، کاظم مجابی رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان قزوین، قدرت الله مهدیخانی مدیرکل مدیریت بحران استان و علی‌اصغر حاجی محمدی مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی قزوین حضور داشتند.

در این نمایشگاه واحدهای تولیدی مربوط به صنعت ساختمان از ۶ استان قزوین، یزد، اصفهان، البرز، آذربایجان شرقی و همدان محصولات و دستاوردهای خود را به نمایش گذاشته اند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: با وجود تولید مصالح جدید، شیوه ساخت ساختمان در سه دهه گذشته تغییرات چندانی نداشته است و وجود این نمایشگاه‌ها سبب می‌شود تا به سمت الگوهای جدید گام برداریم.

علی فرخ زاد افزود: آشنایی با شیوه تولید مصالح ساختمانی جدید و استاندارد، رونق تولید و به کارگیری از مهندسی نوین در طراحی و ساخت ساختمان از مهمترین اهداف این نمایشگاه به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: این نمایشگاه فرصت مناسبی برای استاد کاران ساختمان، مهندسان ناظر و در نهایت بهره برداران صنعت ساختمان است که بتوانند از ظرفیت موجود در راستای شیوه‌های جدید ساخت اطلاعات کسب کنند.

این نمایشگاه تا ۱۹ مهرماه از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی قزوین برپاست.

ایرنا

برچسب ها:

نمایشگاه ،صنعت ،ساختمان ،مصالح