بانک ملت فهرست املاک خود را منتشر کرد
بانک ملت فهرست املاک خود را منتشر کرد

1400/06/24

به استناد مصوبه هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص لزوم افشای جزئیات زمین ها و ساختمان های شرکت های بورسی و فرابورسی، بانک ملت فهرست ۱۸۷۳ قطعه زمین و ساختمان را منتشر کرد.
به گزارش اخبار ساختمان، بانک ملت در پی لزوم افشای جزئیات زمین ها و ساختمانهای شرکت های بورسی و فرابورسی، فهرست 1873 قطعه زمین و ساختمان را منتشر کرد.

این در حالی است که چند روز پیش هم 10 شرکت سرمایه گذاری بهمن، مدیریت سرمایه گذاری کوثر بهمن، پاکسان، گلتاش، سالمین، گروه صنایع بهشهر، لعابیران، بورس انرژی، صنایع لاستیکی سهند و سرمایه گذاری لقمان باتوجه به مصوبه جدید سازمان بورس و الزام شرکت های بورسی و فرابورسی، اقدام به شفاف سازی در خصوص انتشار فهرست زمین و ساختمان ها کردند.

شایان ذکر است براساس مصوبه مورخ 26 تیرماه 1400، هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، تمامی ناشران ثبت شده نزد سازمان موظف شدند فهرست زمین و ساختمان‌های خود را مانند الگوی منتشر شده از سوی «سازمان»، در گزارش فعالیت هیات مدیره به مجامع عمومی عادی سالیانه یا عادی به طور فوق العاده، افشا کنند.

با توجه به اینکه بسیاری از ناشران، مجامع عمومی عادی سالانه خود را برگزار کرده اند؛ این ناشران موظف هستند، فهرست یاد شده را در قالب اطلاعیه ای جداگانه با عنوان «افشای فهرست زمین و ساختمان» در سامانه کدال منتشر کنند.

در ابلاغیه مدیر نظارت بر ناشران سازمان، جدولی پیوست شده است که بر این اساس، فهرست زمین و ساختمان‌های ناشران، باید طبق مختصات عنوان شده در این جدول، منتشر شود همچنین مبالغ مندرج در جدول یاد شده باید با مبالغ متناظر آنها طبق آخرین صورت‌های مالی سالانه حسابرسی شده مطابقت داشته باشد.

اجرای این ابلاغیه تا تاریخ 15 شهریور 1400 توسط تمامی ناشران لازم الاجرا است.

تسنیم

برچسب ها:

شرکت های بورسی 
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman