رییس سازمان صمت خوزستان تشریح کرد:
بررسی علت مشکلات بازار سیمان خوزستان
بررسی علت مشکلات بازار سیمان خوزستان

1399/12/04

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: افت فشارگاز در ۵۰ روز گذشته باعث ایجاد مشکلاتی برای تولید سیمان در خوزستان شد و همین موضوع باعث ایجاد تنش در بازار سیمان استان شده است.
به گزارش اخبار ساختمان، امیر حسین نظری در نشست ستاد تنظیم بازار خوزستان در سرسرای استانداری بیان کرد: افت فشار گاز در ماه‌های اخیر باعث ایجاد مشکلاتی در تولید کارخانجات سیمان خوزستان شد.

وی گفت: کارخانه سیمان مسجدسلیمان با تولید روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تن، کارخانه سیمان خوزستان با تولید روزانه هفت هزار تن و کارخانه سیمان بهبهان با تولید روزانه ۲ هزار و ۵۰۰ تن در خوزستان فعال هستند که با مشکلی که در میزان تولید آنها وارد شد بازار سیمان استان را دچار تنش کرد.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت روغن خوراکی در خوزستان بیان کرد: زمانی که کل کشور با مشکل تامین روغن خوراکی روبه رو شد موفق شدیم که سهمیه کشوری تولید روغن خوراکی را برای کارخانجات درون استان دریافت کنیم و با این کار تولید روغن خوراکی کارخانجات درون استان افزایش یافت.

نظری بیان کرد: هم اکنون با افزایش تولید روغن خوراکی درون استان، روزانه ۲۷۰ تن روغن در خوزستان توزیع می‌شود و مشکل در این بخش حل شده است.

رییس سازمان صمت خوزستان ادامه داد: البته مردم خوزستان تمایل به مصرف برخی برندها دارند اما روغن تولید درون استان نیز جوابگوی نیاز مردم بوده است.

ایرنا

برچسب ها:

سیمان خوزستان 
akhbarsakhteman
اخبار ساختمان
@akhbarsakhteman